Vai Jums radies ar IT pakalpojumiem saistīts jautājums?

Noskaidrot Atbildi

Par mums

IT uzņēmums SIA “EGATE” tika dibināts 2006. gadā, divu speciālistu sastāvā. Šo gadu laikā tā skaits ir izaudzis līdz 11 augsti kvalificētu speciālistu komandai, kuri ir ieguvuši zināšanas un pieredzi lielāko pasaules IT ražotāju kompānijās: Microsoft, HP, Lenovo, Fujitsu, Vmware, Veeam u.c. Mūsu komandai ir ilgstoša darba pieredze gan vienkāršu, gan komplicētu IT sistēmu uzturēšanā un apkalpošanā. Gadu gaitā izveidota cieša sadarbība ar ražotājiem un datortehnikas vairumtirdzniecības kompānijām Latvijā un Lietuvā.

Klientu apmierinātība ir viens no mūsu mērķiem. SIA “EGATE”  atbalsta komanda būs jums līdzās katru brīdi, 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā un 365 dienas gadā, nodrošinot profesionālu atbalstu un teicamu kvalitāti, jo mēs uzņemamies atbildību par savām saistībām. Mūsu profesionālā un ilgstošā darba pieredze nodrošina daudzpusīgu pieeju pat vissarežģītākajās situācijās. Viss ir iespējams!

Apņemoties respektēt SIA “EGATE” pakalpojumu kvalitāti, mūsu mērķis ir parūpēties par to, lai klienti būtu pilnībā apmierināti.

Mūsu mērķi un komanda

Mūsu mērķis ir 100% apmierināti klienti ar sniegto atbalstu un IT sistēmu darbību. Mēs garantējam kvalitatīvas konsultācijas, ātru problēmu risinājumu un cilvēcīgu attieksmi. Mums vienmēr ir labākie risinājumi pat vissarežģītākajās situācijās. Tieši to mēs uzskatām par mūsu uzņēmuma galveno priekšrocību.
Mūsu uzņēmums lepojas ar kvalificētu, profesionālu un lojālu darbinieku komandu, kam piemīt augsta atbildības sajūta, radošums, pozitīvisms, pieredze un specifiskas nozares zināšanas. Mums viss ir iespējams!

 

Mārtiņš Kupšis
Mārtiņš KupšisTehniskais direktors
Andrejs Drobiševs
Andrejs DrobiševsIT vadītājs
Artūrs Dreijers
Artūrs DreijersAttālinātā atbalsta vadītājs
Heinrihs Imants Štolceris
Heinrihs Imants ŠtolcerisAttālinātā atbalsta speciālists
Natālija Moločajeva
Natālija MoločajevaGrāmatvede
Sandra Rudzīte
Sandra RudzīteLietvede
Dairis Puķe
Dairis PuķeIT atbalsta speciālists

Klienti mums uzticas

Vairāki no mūsu klientiem:

 

Mūsu klientu un sadarbības partneru atsauksmes

“Bija ļoti viegli saprasties ar Elgaru, ir profesionāla attieksme, uzmanība detaļām, fokuss uz rezultātu un zināšanas par IT nozares tendencēm. Paldies!”

Aleksis Orlovs • Sonarworks

“LSEZ BTC  augstu novērtē  Egates  profesionāļu  attieksmi pret  uzņēmuma  vajadzībām. Vairāk kā 11  gadus  sadarbojoties,  vienmēr esam  saņēmuši  operatīvu  reaģēšanu uz jebkādām situācijām, kvalitatīvu  tehnisko  nodrošinājumu un atbalstu, kā arī  nekad nav liegts  uzticams,  laipns un  draudzīgs padoms.”

Simona Šnipke • LSEZ sabiedrības Baltic Transshipment Center Termināla vadītāja

“EGATE mūsu uzņēmumā ir vairāk kā IT pakalpojuma sniedzējs, jo ir dabiski integrējies mūsu uzņēmuma struktūrā un procesos. Ļoti novērtējam augsto atbildības sajūtu un kompetenci ar IT saistītos jautājumos.”

Jānis Kuļikovskis • Alfa Finance

SAŅEMT KONSULTĀCIJU

Bezmaksas konsultācija. Datoru un IT sistēmu diagnostika. IT infrastruktūras sākotnējais audits. Nekādu saistību. 1 darba dienas laikā!

Mēs garantēti sniegsim atbildi 1 darba dienas laikā, vai ātrāk!

VĀRDS UZVĀRDS*
EPASTS *
TĀLRUNIS

UZDOT SAVU JAUTĀJUMU: