Loading...
DARBA VIETA KĀ SERVISS2017-09-26T04:20:42+00:00

Jebkurš Jūsu jautājums mums ir svarīgs!

Uzdot jautājumu!

Biroja aprīkojuma komplekts

SIA “EGATE” sadarbībā ar SIA “Also Latvia” nodrošina:

 

Pilns IT biroja aprīkojuma risinājums vienā piedāvājumā: dators, serveri, programmatūra, ieviešana, apmācības un tehniskais atbalsts.

Vienkāršojiet un nodrošiniet sava uzņēmuma darbu ar Workplace as a Service (Darba vieta kā serviss) – pilnīgu IT risinājumu (turn-key princips), kas sevī ietver visu, kas vien varētu būt nepieciešams uzņēmumam, par fiksētu ikmēneša maksu. Tas ir tehniskais nodrošinājums, programmatūra, mākoņpakalpojumi, ieviešana, apmācības, pārvaldība un atbalsts. Sāciet izmantot šo pakalpojumu jau šodien un samaziniet IT izmaksas par 50% – norēķinieties pēc “maksā kā lieto” principa, bez avansa maksājumiem, slēptām izmaksām.

DARBA VIETA KĀ SERVISS2017-08-17T04:15:00+00:00

KAS IR ‘DARBA VIETA KĀ SERVISS’ (DKS)?

Visas ar IT risinājumiem un biroja aprīkojumu saistītās vajadzības vienā paketē.
DKS atbrīvos Jūs no ar IT saistītajām problēmām un slēptajām izmaksām, ļaujot koncentrēties uz
pamatbiznesu. Tas ir pilnīgs, rentabls, drošs un izmērāms IT aprīkojuma īres risinājums, kas darbojas pēc principa ‘maksā kā lieto’ un sevī ietver tehnisko nodrošinājumu, programmatūru, mākoņpakalpojumus, pārvaldību un atbalstu, bez jebkādiem avansa maksājumiem.

KO TAS ATRISINĀS MANĀ UZŅĒMUMĀ?2017-08-17T04:14:51+00:00

KO TAS ATRISINĀS MANĀ UZŅĒMUMĀ?

Samaziniet IT izmaksas un esiet informēts, par ko maksājat. Nav nepieciešams iegādāties savu darba datortehniku vai biroja aprīkojumu, ja to ir iespējams saņemt kā pakalpojumu, komplektā ar risinājumu visām citām vajadzībām par caurspīdīgu, fiksētu ikmēneša maksu. DKS atbrīvos Jūsu finanšu kapitālu par labu citām investīcijām, kā arī ļaus Jūsu darbiniekiem koncentrēties uz pamatbiznesu. Abonements ietver sevī visu, kas nepieciešams drošai un atbalstītai IT videi ar caurspīdīgu ikmēneša maksājumu.

RŪPES PAR JŪSU BIROJA DARBU2017-08-17T04:14:38+00:00

Par Jums rūpējas pat tad, ja neesat birojā.


Mūsdienās cilvēki ir daudz mobilāki kā jebkad agrāk, tādēļ jārūpējas, lai dati un viss Jūsu bizness būtu drošībā un būtu aktuāls pat tad, ja atrodaties nemitīgā kustībā. Drošības, ierīces, atjauninājumu, dzīves cikla un aktīvu pārvaldība, šifrēšana, automātiska datu dublēšana – to visu piedāvā ikviens DKS Premium abonements. Tāpat DKS vienmēr nodrošina atbalstu aparatūras kļūmes gadījumā. Ir pieejama arī papildu apdrošināšana – gadījumam, ja kafijas krūze izlīst.

0+
Apmierinātu Klientu
0+
Pabeigtu Projektu
0
MICROSOFT IZCILĪBAS BALVA

PIESAKIET KONSULTĀCIJU ŠODIEN

Mēs garantēti sniegsim atbildi 1 darba dienas laikā, vai ātrāk!

VĀRDS UZVĀRDS*
EPASTS *
TĀLRUNIS

UZDOT SAVU JAUTĀJUMU: